"Biz, bu topraklar üzerinde üreten, çalışan ve değer katan herkesin yanında olmaktan ve paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz."

       1985 yılında ticari faaliyetine başlayan ŞENEL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ iş makineleri yedek parça sektöründe ulusal ve uluslararası tüm kamu, özel sektör ve binlerce tüketici kitlesine, kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ürün ve hizmet sunan sektörün yükselen ve saygın bir şirketi olarak yerini almıştır. 

         Onlarca marka ve çeşitle tüketicilerin; doğru ürünlere, doğru çözümlerle ve yüksek hizmet kalitesiyle en kısa sürede ulaşabilmesini sağlayan ve büyük bir hassasiyetle ticari faaliyetine devam eden ŞENEL MAKİNA sunduğu ürün ve hizmetlerle her zaman tüketicinin yanında olmayı hedeflemiştir.

       İş verimliliğiniz bizim içinde çok önemli bu yüzden iş makinalarında ihtiyacınız olan onlarca orijinal ve yan sanayi yedek parça ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede karşılamak için hep yanınızdayız. Stoklarımızı sizin için sürekli yeniliyoruz. Caterpillar, Komatsu, Volvo, Daewoo, Hyundaı, Hidromek, Jcb, Samsung, Liebherr, Mastaş gibi birçok markanın hem orijinal hem de yan sanayi yedek parçalarını stoklarımızda bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

BİZi SOSYAL MEDYADA

TAKİP EDİN

0850 888 1985

YEDEK PARÇA MERKEZİ

Online sistemlerimiz ve iş ortaklarımız üzerinden abone olan herkes abonelik ve gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılır. Abonelik ve Gizlilik Sözleşmesi

SİZİNLE GÜÇLÜYÜZ SİZİNLE BÜYÜĞÜZ

YENİ Kampanyalardan YENİ Ürün ve Hizmetlerden İlk SİZ Haberdar Olun